В эфире: Retro FM
свернуть
  • --:--
свернуть
В новом окне

Новости

Polski Słownik

Офіційні правила «Polski Słownik»

1.Організатори Акції

1.1. Організаторами акції «Polski Słownik» (Польський Словник) є радіостанція «Ретро FМ» (ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «НБМ-РАДІО»   04080, Україна, м. Київ, вул. Кирилівська, б. 104А), та ТМ «Soplica» (ТОВ «Руст Україна», 04071, Україна, м. Київ, вул. Костянтинівська, буд. 2А).

2. Участь в Акції

2.1. Стати учасниками Акції мають право фізичні особи, які досягли 18 років, та які обліковуються в податкових органах України у відповідності до чинного законодавства України.

2.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь – працівники Організаторів Акції та їх близькі родичі.

2.3. Участь в Акції обмежено-дієздатних та недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України;

3. Тривалість Акції

3.1. Акція проводиться з 03.04.2017р. по 28.04.2017р включно.

3.2. Акція проводиться в ефірі радіостанції «Ретро FМ» по всій мережі мовлення, по буднях, один раз на день - о 09:35.

4. Умови і порядок участі

4.1. Щоб взяти участь в акції, особі необхідно зателефонувати в ефір «Ретро FМ» за номером (044) 205-48-46, безпосередньо перед початком розіграшу, після команди ведучого. Перша особа, яка потрапить до прямого ефіру стає Учасником гри.

4.2. Ведучий називає слово (фразу) польською мовою та три варіанти його (її) перекладу. Учасник у прямому ефірі має обрати варіанти перекладу, що відповідає дійсності. Давши правильну відповідь Учасник стає Переможцем та отримує Подарунок, що зазначений в п. 5.1 даних Правил.

4.3. Результати розіграшу остаточні і оскарженню не підлягають.

5. Подарунок Акції

5.1. Подарунковий набір від ТМ «Soplica».

6. Порядок та умови отримання подарунків Акції

6.1. Організатор зобов’язується надати Переможцю подарунок в разі перемоги.

6.2. Подарунки Акції можна отримати за адресою:  ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «НБМ-РАДІО»   радіостанція «Ретро FМ»: м. Київ, вулиця Кирилівська (Фрунзе), 104-а.

6.3. Право на отримання Призу зберігається за Переможцем виключно протягом 30 днів від дня проведення акції.

6.4. Для отримання Призу Учасник зобов'язаний звернутися до Організатора у робочий час та надати копію паспорту та ідентифікаційного коду.

6.5. Всі подарунки Конкурсу не підлягають обміну на будь-який еквівалент, в тому числі на грошовий.

7. Особливі Умови

7.1. У разі, якщо особа стала переможцем цієї Акції на радіостанціях: «Ретро FM», «Авторадіо», «Наше Радіо», в період з 02.04.17 по 28.04.17, вона не має права в подальшому брати в ній участь. Одна й та сама особа не може отримати більше одного подарунку Акції.

7.2. Забороняється участь в акції з використанням ліній зв’язку, що дозволяють здійснювати дзвінки одночасно кількома абонентами з одного телефонного номера. Якщо після оголошення переможця буде виявлено, що з номера з якого він телефонував одночасно надходили інші дзвінки, такому переможцю буде відмовлено у видачі подарунку.

7.3. Переможець може отримати подарунок лише особисто. При отриманні подарунку переможець зобов’язаний пред’явити оригінал паспорту.

7.4. У разі, якщо в Організатора виникнуть сумніви щодо особистої участі особи переможця у акції, Організатор має право звірити голос особи переможця, що прибула для отримання подарунку з голосом особи, яка брала участь в акції, якщо акція проводилася в прямому ефірі. У разі якщо голоси не співпадають, або особа, що звернулася відмовляється від процедури звіряння голосів, такій особі буде відмовлено в отриманні подарунку.

7.5. Організатор має право відмовити у отриманні подарунку акції, якщо дані, повідомлені  особою безпосередньо під час проведення акції не співпадають з даними особи, яка звернулася за отриманням подарунку. Такими даними є прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону і місце проживання.

7.6. Організатор має право відмовити особі в отриманні подарунку, якщо такій особі раніше, впродовж минулих трьох років, відмовляли в отриманні подарунку на підставах, зазначених в цьому розділі при проведенні конкурсів (акцій, розіграшів) на радіостанціях «Ретро FM», «Авторадіо», «Наше Радіо».

8. Інші умови.

8.1. Беручи участь в Акції, її учасники дають згоду на використання їх персональних даних при оголошенні переможця в ефірі радіостанції «Ретро FM», а також використовувати власні персональні дані у будь який інший спосіб, що не суперечить законодавству України.

8.2. Переможці Акції дають згоду на передачу своїх персональних даних Організатору для подальшого отримання подарунку.

8.3. Організатор залишає за собою право відмовити у видачі Подарунку, якщо Переможець не досяг 18 років, в тому числі ненадання документів вказаних в п. 6.4. цих Правил.

8.4. Організатори не несуть обов’язку відшкодування будь-яких витрат учасника, в тому числі транспортних, телефонних, які понесені учасником під час участі в Акції.

8.5. Організатори не несуть відповідальність за неотримання Переможцем Подарунку  з причини зазначення ним неправильної та/ неповної інформації, яку необхідно вказати для отримання Подарунку;

8.6. Організатор не несе відповідальності за несправності / пошкодження засобів, устаткування і агрегатів зв'язку, відсутність телефонного зв'язку та інших засобів зв'язку, що використовуються під час проведення гри, в тому числі за збої під час експлуатації, та рівно за дії та роботу операторів зв'язку і якість наданих ними послуг , та / або дії будь-яких третіх осіб.

8.7. Офіційна версія цих Правил публікується на сайті http://www.retrofm.ua/. Ці Правила можуть бути змінені та / або доповнені Організаторами Акції протягом всього періоду проведення Акції. Такі зміни та/або доповнення набирають чинності з моменту опублікування на Сайті.

8.8. Для уточнення будь-якого з пунктів цих Правил Учасник може звернутися за телефоном Організатора (044) 377-55-95.