В эфире: Retro FM
свернуть
  • --:--
свернуть
В новом окне

Новости

Песня дня

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ «ПІСНЯ ДНЯ» НА РЕТРО FM 

1.Організатори Акції

1.1. Організатором Акції  «ПІСНЯ ДНЯ» (надалі — Акція) є радіостанція «Ретро FM», ТОВ «Телерадіокомпанія «НБМ-Радіо».

Місце знаходження:

04080, Україна, м. Київ, вул. Кирилівська, 104а.

Контроль над проведенням акції та дотриманням цих Умов здійснює Організатор.

2. Участь в Акції

2.1. Стати учасниками Акції мають право фізичні особи, які досягли 18-річного віку і є громадянами України.

2.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь
– працівники Організаторів Акції та їх близькі родичі.

2.3. Учасник, який став переможцем акції не може, впродовж її проведення, брати в ній участь.

3. Тривалість Акції

3.1. Період проведення Акції: по буднях з 06.03.17 р. до 31.03.17 р. включно.

3.2. Акція проводиться в ефірі радіостанції «Ретро FM» декілька разів на день, в плаваючому графіку з 9:00 до 20:00, по всій мережі мовлення.

4. Умови Акції                                

4.1. Учасником Акції може стати будь-яка особа, що відповідає всім ознакам, зазначеним у П.2 цих Правил.

4.2. Для участі в акції слухачам необхідно слухати ефір Ретро FM в будній день о 9:25, щоб почути оголошення «пісні дня».  Впродовж періоду проведення акції, кожен будній день буде оголошуватись нова «пісня дня».

4.3. Для участі в розіграші Подарунку акції слухачі мають уважно слухати ефір Ретро FM впродовж дня, з 09:00 до 20:00, щоб почути оголошену вранці «пісню дня» та  зателефонувати за номером (044) 205 48 46 під час її звучання. Ведучий Ретро FM приймає дзвінок від слухача, що зателефонував за рахунком десятим. Завдання слухача правильно оголосити назву «пісні дня».  

4.4. «Пісня дня» може прозвучати в ефірі Ретро FM до трьох разів на день.

5. Подарунок Акції 

5.1. Подарунок Акції становить 1000 гривень.

5.2. Виграш перераховується на банківський рахунок переможця. Якщо з причин, не залежних від організатора гроші не зараховуються, переможець втрачає право на отримання виграшу.

6. Переможці Акції:

6.1. Імена переможців оголошуються ведучим в ефірі радіостанції «Ретро FM» під час виходу Акції в ефір. 

6.2. Для отримання Призу Учасник зобов'язаний звернутися до Організатора у робочий час та надати копію свого паспорту, ідентифікаційного коду та реквізити банківської картки.

6.3. Переможці Акції  не можуть передати право на отримання подарунку іншими особам.

6.4. Рішення про переможців Акції є остаточним і оскарженню не підлягає. 

7. Особливі умови

7.1. Особи, які стали переможцями будь-яких акцій на радіостанціях Авторадіо, Наше Радіо, Ретро FM, Радіо П’ятниця, NRJ, Джем ФМ та виграли подарунки, впродовж попередніх та наступних 30 днів не мають права брати участь в акціях цих радіостанцій.

7.2. Забороняється участь в акції з використанням ліній зв’язку, що дозволяють здійснювати дзвінки одночасно кількома абонентами з одного телефонного номера. Якщо після оголошення переможця буде виявлено, що з номера з якого він телефонував одночасно надходили інші дзвінки, такому переможцю буде відмовлено у видачі подарунку.

7.3. У разі, якщо в Організатора виникнуть сумніви щодо особистої участі особи переможця у акції, Організатор має право звірити голос особи переможця, що прибула для отримання подарунку з голосом особи, яка брала участь в акції, якщо акція проводилася в прямому ефірі. У разі, якщо голоси не співпадають, або особа, що звернулася відмовляється від процедури звіряння голосів, такій особі буде відмовлено в отриманні подарунку.

7.4. Організатор має право відмовити у отриманні подарунку акції, якщо дані, повідомлені  особою безпосередньо під час проведення акції, не співпадають з даними особи, яка звернулася за отриманням подарунку. Такими даними є прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону і місце проживання.

7.5. Організатор має право відмовити особі в отриманні подарунку, якщо така особа в минулому, протягом останніх трьох років, порушувала правила, визначені в даному розділі при проведенні акцій і конкурсів на радіостанціях Авторадіо, Наше Радіо, Ретро FM, Радіо П’ятниця, NRJ, Джем ФМ.

8. Інші умови.

8.1  У разі, якщо учасник акції, який став переможцем порушив вимоги одного з пунктів 2 та 7 цих правил, він позбавляється права на отримання призу. Приз, у видачі якого було відмовлено, розігрується додатково або за рішенням організаторів Акції не розігрується взагалі.

8.2. Беручи участь у Акції, Учасник розуміє та погоджуються з тим, що будь-яка добровільно надана ним інформація, утому числі персональні дані Учасника можуть оброблятися Організаторами з метою подальшого можливого надсилання йому інформації, в т.ч. рекламного характеру, про наступні активності Організаторів, а також на інші цілі, визначені даними Правилами. Приймаючи умови даних Правил, Учасник Акції тим самим надає згоду на таку обробку персональних даних з метою вільного поширення і використання Організаторами доки не мине потреба, в тому числі оголошення даних Переможця в ефірі радіостанції «Ретро FM» та на Сайті http://www.retrofm.ua/. Згода вважається наданою з моменту надання персональних даних.

8.3.  У разі виявлення будь-яких помилок, неправильного розуміння, тлумачення або будь-якої іншої спірної ситуації,що стосуються в цілому Акції, або будь-якої його частини та / або цих Правил, рішення Організаторів Акції є остаточними й оскарженню не підлягають.

8.4.  Офіційна версія цих Правил публікується на Сайті http://www.retrofm.ua/. Ці Правила можуть бути змінені та / або доповнені Організаторами Акції протягом всього періоду проведення Акції. Такі зміни та/або доповнення набирають чинності з моменту опублікування на Сайті http://www.retrofm.ua/

Для уточнення будь-якого з пунктів цих Правил Учасник може звернутися за телефоном  Організатора (044) 377 55 98.