В эфире: Retro FM
свернуть
  • --:--
свернуть
В новом окне

Новости

Новорічні вітання без кордонів

ПРАВИЛА АКЦІЇ «НОВОРІЧНІ ВІТАННЯ БЕЗ КОРДОНІВ»

1.ОРГАНІЗАТОРИ АКЦІЇ «НОВОРІЧНІ ВІТАННЯ БЕЗ КОРДОНІВ»:

1.1. Організатором Акції «Новорічні вітання без кордонів» (далі Акція) є  радіостанція «Ретро FM» (ТОВ «Телерадіокомпанія «НБМ-Радіо», 04080, м. Київ, вулиця Кирилівська (Фрунзе), 104-а).

Партнером акції є Київстар (ПрАТ «Київстар (надалі – Київстар), № 53 в реєстрі операторів, провайдерів телекомунікацій, , 03113, м. Київ, вул. Дегтярівська, 53.)

Контроль над проведенням акції та дотриманням цих Умов здійснюються Організатором.

2. УЧАСТЬ В АКЦІЇ:

2.1. Учасниками Акції можуть бути всі громадяни України, які є користувачами послуг рухомого (мобільного) зв’язку Київстар та яким виповнилось 18 років і які виконали вимоги необхідні для участі в Акції, зазначені в п. 5 цих Правил (далі - Учасники).

2.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь – працівники Організатора та Партнера Акції та їх близькі родичі.

2.3. Учасник, який став переможцем акції не може, впродовж її проведення, брати в ній повторну участь.

3. ТРИВАЛІСТЬ АКЦІЇ:

3.1. Акція проводиться з 19.12.2016р. по 30.12.2016р включно.

3.2. Акція проводиться в ефірі радіостанції «Ретро FM» по всій мережі мовлення, по буднях, один раз на день - о 15:35.

4.  ПОДАРУНОК АКЦІЇ:

4.1 Подарунком Акції є сертифікат для поповнення мобільного рахунку Київстар номіналом 100  гривень.

5. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ:

5.1  Для участі в Акції та розіграші подарунків необхідно надіслати смс-повідомлення на номер 7610, з першим словом «Ретро FM»*. В смс вказати країну перебування рідних/друзів/знайомих, до якої учасник хоче зателефонувати.

5.2 По буднях о 15:35, шляхом випадкового відбору чи за допомогою сервісу random.org серед всіх учасників, що надіслали смс впродовж Періоду проведення Акції, обирається учасник для гри в прямому ефірі.

5.3.Результати розіграшу остаточні і оскарженню не підлягають.

5.4 Ведучий телефонує за номером, який надав учасник, до країни, яка була вказана при реєстрації в смс., , та дає можливість учаснику поспілкуватись в ефірі.

*Вартість повідомлення – за тарифами оператора.

6.  ПОРЯДОК ТА УМОВИ ОТРИМАННЯ ПОДАРУНКІВ АКЦІЇ:

6.1. Учасник, для отримання Подарунку Акції, зобов’язаний надати Організатору копію паспорту та ідентифікаційного коду.

6.2. Організатор озвучує код сертифікату для поповнення рахунку Учаснику, який брав участь у Акції та виконав умови зазначені у п. 6.1. даних Правил.

6.3. Право на отримання Подарунку зберігається за Переможцем виключно протягом 30 днів від дня проведення Акції.

6.4. Подарунки Акції не підлягають обміну на будь-який еквівалент, в тому числі на грошовий.

7. ІНШІ УМОВИ:

7.1. Беручи участь в Акції, її учасники дають згоду на використання їх персональних даних при оголошенні переможця в ефірі радіостанції «Ретро FM», а також використовувати власні персональні дані у будь який інший спосіб, що не суперечить законодавству України.

7.2. Учасники Акції, що зареєструвалися дають згоду на передачу своїх персональних даних (номерів телефонів) Партнеру Акції для подальшого їх використання в маркетингових цілях.

7.3.  Беручи участь у акції, всі Учасники погоджуються з даними умовами та зобов’язуються їх виконувати, а також погоджується на підписання всіх необхідних документів для документального засвідчення процедури отримання Подарунків. Організатор залишає за собою право відмовити у видачі Подарунку, якщо Переможець не відповідає вимогам та не дотримується умов участі в акції, встановлених Цими Правилами.

7.4. Організатори не несуть обов’язку відшкодування будь-яких витрат учасника, в тому числі транспортних, телефонних, які понесені учасником під час участі в Акції.

7.5. Організатори не несуть відповідальність за неотримання Переможцем Подарунку  з причини зазначення ним неправильної та/ неповної інформації, яку необхідно вказати для отримання Подарунку;

7.6. Організатор не несе відповідальності за несправності / пошкодження засобів, устаткування і агрегатів зв'язку, відсутність телефонного зв'язку та інших засобів зв'язку, що використовуються під час проведення гри, в тому числі за збої під час експлуатації, та рівно за дії та роботу операторів зв'язку і якість наданих ними послуг, та / або дії будь-яких третіх осіб.

7.7. Офіційна версія цих Правил публікується на сайті http://www.retrofm.ua/. Ці Правила можуть бути змінені та / або доповнені Організаторами Акції протягом всього періоду проведення Акції. Такі зміни та/або доповнення набирають чинності з моменту опублікування на Сайті.

7.8. Для уточнення будь-якого з пунктів цих Правил Учасник може звернутися за телефоном Організатора (044) 377-55-95.