В эфире: Retro FM
свернуть
  • --:--
свернуть
В новом окне

Новости

Утренняя заправка

Офіційні правила «Ранкова Заправка»

1.Організатори Акції

1.1. Організатором Акції «Ранкова Заправка» є радіостанція «Ретро FM» (ТОВ «АНТАРІО ЛТД», місцезнаходження 04053, Україна, м. Київ, вулиця Артема, будинок 21 (далі «Організатор»).

Партнером Акції є  АЗК «ОККО»  - ПАТ «Концерн Галнафтогаз», місцезнаходження м. Львів, вул. Пластова, 1) (далі «Партнер»).

2. Участь в Акції

2.1. Учасниками Акції можуть бути повнолітні  дієздатні фізичні особи - громадяни України, яким на момент проведення Акції вже виповнилось 18 років та яким присвоєно ідентифікаційний номер платника податків, які в Період проведення Акції виконали умови цих Правил (надалі «Учасник Акції»).

2.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь – працівники Організатора та Партнера Акції, а також їх близькі родичі (чоловік, дружина, діти, брати, сестри, батьки).

3. Тривалість Акції

3.1. Період проведення Акції: у будні з 09.02.2017 до 29.12.2017 р. включно.

3.2. Акція проводиться в ефірі радіостанції «Ретро FM» по всій мережі мовлення, у будні, один раз на день - о 08:35.

4. Умови і порядок участі

4.1. Щоб взяти участь в акції, особі необхідно зателефонувати в ефір «Ретро FM» за номером (044) 205-48-46, безпосередньо перед початком розіграшу, після команди ведучого. Перша особа, яка потрапить до прямого ефіру стає Учасником гри.

4.2. Ведучий, впродовж 30 секунд, зачитує список запитань. Задача Учасника за встановлений час дати правильні відповіді не менш ніж на 5 запитань. Якщо Учасник справляється із завданням він отримує Подарунок Акції, що зазначений в Пункті 5.1 даних Правил.

4.3. Ім’я Переможця Акції оголошуються безпосередньо в ефірі радіостанції «Ретро FM» під час проведення розіграшу. Рішення про Переможця Акції є остаточним і оскарженню не підлягає.

4.4. Вартість послуг телефонного зв’язку оплачує Учасник відповідно до тарифів його оператора. Організатор та Партнер не несуть відповідальність за якість зв’язку протягом участі в Акції.

5. Подарунки Акції

5.1. Подарунок Акції — 10 літрів пального виду А-95 або Diesel ТМ Pulls (на вибір Учасника, який, відповів правильно на 5 запитань і більше), які можна заправити на діючому АЗК «ОККО» на всій території України (крім АР Крим).

6. Порядок та умови отримання подарунків Акції

6.1. Організатор  зобов’язується надати Учаснику Акції Подарунок Акції, якщо такий Учасник дав правильні відповіді не менше, ніж на 5 запитань протягом 30 секунд. Партнер Акції не несе відповідальності за виконання Організатором зобов’язання із надання Учаснику Акції Подарунку Акції.

6.2. Подарунки Акції можна отримати у робочі дні з 10:00 до 18:00 за адресою: ТОВ «АНТАРІО ЛТД» , Україна, м. Київ, радіостанція «Ретро FM»: м. Київ, вулиця Кирилівська (назва до перейменування – Фрунзе), 104-а.

6.3. Право на отримання Подарунку зберігається за Переможцем виключно протягом 30 календарних днів від дня проведення Акції.

6.4. Для отримання Подарунку Акції  Учасник зобов'язаний звернутися до Організатора та надати копію паспорту та ідентифікаційного коду.

6.5. Всі подарунки Конкурсу не підлягають обміну на будь-який еквівалент, в тому числі на грошовий.

6.6. Якщо Подарунок не був забраний у вказаний термін, то радіостанція вважає, що переможець відмовився від отримання Подарунку Акції, та залишає за собою право не віддавати його йому у подальшому.

7. Особливі Умови

7.1. У разі, якщо особа стала переможцем цієї Акції на радіостанціях: «Ретро FM», «NRJ», «Радіо Пятниця» «Авторадіо», вона не має права в подальшому брати в ній участь. Одна й та сама особа не може отримати більше одного подарунку Акції.

7.2. Забороняється участь в Акції з використанням ліній зв’язку, що дозволяють здійснювати дзвінки одночасно кількома абонентами з одного телефонного номера. Якщо після оголошення переможця буде виявлено, що з номера з якого він телефонував одночасно надходили інші дзвінки, такому переможцю буде відмовлено у видачі Подарунку Акції.

7.3. Переможець може отримати Подарунок Акції лише особисто. При отриманні Подарунку Акції переможець зобов’язаний пред’явити оригінал паспорту та ідентифікаційного коду.

7.4. У разі, якщо в Організатора виникнуть сумніви щодо особистої участі особи переможця у акції, Організатор має право звірити голос особи переможця, що прибула для отримання Подарунку Акції з голосом особи, яка брала участь в Акції, якщо Акція проводилася в прямому ефірі. У разі якщо голоси не співпадають, або особа, що звернулася відмовляється від процедури звіряння голосів, такій особі буде відмовлено в отриманні Подарунку Акції.

7.5. Організатор має право відмовити у отриманні Подарунку Акції, якщо дані, повідомлені  особою безпосередньо під час проведення Акції не співпадають з даними особи, яка звернулася за отриманням Подарунку Акції. Такими даними є прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону і місце проживання.

7.6. Організатор має право відмовити особі  у видачі Подарунку Акції, якщо така особа в минулому, протягом останніх трьох років, порушувала правила, визначені в даному розділі при проведенні акцій і конкурсів на радіостанціях Авторадіо, Наше Радіо, Ретро ФМ, Радіо П’ятниця, NRJ, Джем ФМ.

8. Інші умови.

8.1. Беручи участь в Акції, її учасники дають згоду на використання їх персональних даних при оголошенні переможця в ефірі радіостанції «Ретро FM», а також використовувати власні персональні дані у будь який інший спосіб, що не суперечить законодавству України.

8.2. Переможці Акції дають згоду на передачу своїх персональних даних Організатору для подальшого отримання Подарунку Акції. Беручи участь у Акції, Учасник розуміє та погоджуються з тим, що будь-яка добровільно надана ним інформація, у тому числі персональні дані Учасника, можуть оброблятися Організатором з метою подальшого можливого надсилання йому інформації, в т.ч. рекламного характеру, про наступні активності Організаторів, а також на інші цілі, визначені даними Правилами. Приймаючи умови даних Правил, Учасник Акції тим самим надає згоду на таку обробку персональних даних з метою вільного поширення і використання Організаторами доки не мине потреба, в тому числі оголошення даних Переможця в ефірі радіостанції «Ретро FM» та на Сайті. Згода вважається наданою з моменту надання персональних даних.

8.3. Організатор залишає за собою право відмовити у видачі Подарунку Акцї, якщо Переможець не досяг 18 років, в тому числі не надання документів вказаних в п. 6.4. цих Правил.

8.4. Організатор не несе обов’язку відшкодування будь-яких витрат учасника, в тому числі транспортних, телефонних, які понесені учасником під час участі в Акції.

8.5. Організатор не несе відповідальність за неотримання Переможцем Подарунку Акції  з причини зазначення ним неправильної та/ неповної інформації, яку необхідно вказати для отримання Подарунку Акції;

8.6. Організатор не несе відповідальності за несправності / пошкодження засобів, устаткування і агрегатів зв'язку, відсутність телефонного зв'язку та інших засобів зв'язку, що використовуються під час проведення гри, в тому числі за збої під час експлуатації, та рівно за дії та роботу операторів зв'язку і якість наданих ними послуг , та / або дії будь-яких третіх осіб.

8.7. Офіційна версія цих Правил публікується на сайті http://www.retrofm.ua/. Ці Правила можуть бути змінені та / або доповнені Організаторами Акції протягом всього періоду проведення Акції. Такі зміни та/або доповнення набирають чинності з моменту опублікування на Сайті.

8.8. Для уточнення будь-якого з пунктів цих Правил Учасник може звернутися за телефоном Організатора (044) 377-55-95.